عوارض کاشت مو

شاید شما هم جزو آن دسته از افراد باشید که قصد انجام عمل کاشت مو را دارید و از عوارض کاشت مو بی خبر هستید و یا می خواهید بدانید که این عمل جراحی چه عوارضی را برای افراد به همراه دارد. یکی از ایمن ترین عمل های جراحی زیبایی عمل کاشت مو می باشد که عوارض بسیار کمتری را نسبت به دیگر جراحی‌ها را برای افراد به همراه دارد ، تکنیک ها و روش های مختلف عمل کاشت مو در طی سال‌ های گذشته پیشرفت بسیار بالایی را داشته است، با این وجود افراد نباید فراموش کنند که انجام تمامی این روش ها هنوز هم نوعی عمل جراحی به حساب می‌ آید و تمام عمل‌ های جراحی زیبایی خطرات و عوارضی را برای افراد به همراه خواهد داشت .
اگر در کلینیک ها و مراکز معتبر کاشت موی خود را انجام دهید ، عوارض کاشت مو قابل پیشگیری تر و احتمال به وجود آمدن این عوارض بسیار کمتر خواهد بود .

روش های کاشت مو
یکی از موثر‌ ترین روش‌ ها و بهترین روش ها برای برگرداندن موهای از دست رفته افراد کاشت مو می باشد اما این روش جراحی مانند دیگر روش هایی که برای زیبایی افراد می باشد ممکن است که عوارضی را برای افراد همراه داشته باشد .
کاشت مو به روش FUT اولین روشی بود که برای کاشت مو ابداع شد ، استفاده از کاشت مو به روش FUT نواری از پوست سر از یک گوش تا گوش دیگر برش داده می‌ شود که این نوار از پوست سر به فبپ هم معروف می باشد که بعد از برداشت از گرافت های مو مورد جراحی کاملا جدا می شود و بعد از انجام این کار در قسمت هایی که نیاز به کاشت مو می باشد کاشته می شود .
کاشت مو به روش FIT روش دیگر از کاشت مو می باشد که در این روش کاشت مو ،موی فرد را به صورت پراکنده از پشت سر برداشت می‌ کن د و در قسمت های خالی جلوی سر که نیاز به کاشت مو دارد کاشته می شود، در ظاهر شاید این دو روش کاشت مو بدون هیچ نقص و ایرادی باشد اما در ادامه شما را با عوارض کاشت مو آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست