کاشت ریش به روش SUT

امروزه عمل کاشت ریش به روش sut گرافت های مو فرد با استفاده از دستگاه های مخصوص برداشته می شود که برای افرادی که قصد انجام این روش کاشت ریش را دارند هزینه کاشت ریش به روش sut یکی از مهم ترین موضوعاتی است که به آن فکر می کنند و ذهن آن ها را به خود مشغول کرده است . همان طور که می دانید ساختار موهای صورت و سر کاملا شبیه به هم هستند و سرعت رشد آن ها تقریبا با هم یکی می باشد ، در کاشت ریش و مو به روش sut از بانک موهایی که در پشت سر و یا کنار گوش قرار گرفته شده است مورد استفاده قرار می گیرد ، این موها کمی سالم تر و قوی تر از دیگر نقاط می باشند . در ادامه قصد داریم شما را با این روش کاشت و هزینه کاشت ریش به روش sut آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

کاشت ریش چیست ؟

یک روش درمانی برای الهام بخشیدن به موهای از دست رفته کاشت ریش و سبیل می باشد ، آقایانی که از خالی بودن ریش و سبیل خود رنج می برند می توانند با استفاده از کاشت ریش این مشکل را به طور کلی ریشه کن کنند ، از دست رفتن موها می تواند به عوامل مختلفی مانند وراثت ، نتیجه جراحت های انجام عمل های جراحی ، سوختگی و یا دیگر عوامل ایجاد شود ، برخی از آقایان این تصور را دارند که با داشتن ریش و یا سبیل های پر پشت یک علامت از مرد بودن و قدرت در آن ها نمایان می شود ، این روش جراحی یک روش بسیار عالی برای افرادی است که ریش و سبیل خود را تا حدی از دست داده اند . همچنین آقایانی که اسکار و یا جای جوش در صورت خود دارند هم می توانند با استفاده از این روش این مشکل را حل کنند .

انجام کاشت ریش آن هم به صورت کاملا طبیعی در میان مردان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، در چنین حالتی صورت فرد سالم و بدون ایراد می تواند یک ظاهر کاملا مناسب برای آقایان باشد .به طور کلی انجام این روش جراحی از سن 20 تا 22 سالگی که هورمون ها به سطح پایه می رسند قابل انجام می باشد ، این عمل جراحی بهتر است برای آقایانی انجام شود که علاقه دارند سبیل و یا ریش آن ها بزرگ تر و پر تراکم تر باشد ولی موی ریش و سبیل آن ها کم تراکم و ما منظم می باشد .

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست